Homestuck RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



Prognoza pogody:
Hussie nam dziś sprzyja i łagodnym okiem spogląda zza czwartej ściany.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Darvin

Go down 
AutorWiadomość
Darvin




Posts : 2
Join date : 22/03/2017

Darvin Empty
PisanieTemat: Darvin   Darvin EmptyPon 15 Maj 2017, 06:49

Imię i nazwisko/nazwa:
Darvin Emerald
Nick
dreamingPlanet
Rasa:
Troll
Wiek:
16
Kolor krwi:
Szmaragdowy
Styl pisania:
Wszystkie "o" zamienia na 0. Co za nudny styl.
Sylladeks:
Moduł łączenia - karty są zawsze parzyste i losowo połączone ze sobą. Kiedy wyciągamy przedmioty, wypadają oba. Możemy włożyć przedmioty nieparzyście, ale wtedy nieparzystego przedmiotu nie będzie można wziąć.
Moduł starcia:
Sztyletotyp - mały sztylet z ostrą, wyrzeźbioną końcówką.
Wygląd:
Darvin Darvin-png
Darvin to średniej wysokości troll z rogami zakręconymi lekko na zewnątrz. Ma czarną czuprynę, którą ukłąda w inne, lepsze fryzury ale tylko na specjalne okazje. Jego głowa ma owalny kształt obrócony o 90 stopni, a na niej - lekki uśmiech i posępne oczka. Na koszulce ma swój "znak" który jest biały nie bez powodu - mimo tego, że jego kolorem krwi jest szmaragdowy, tą szmaragdową koszulkę ubiera tylko wtedy, kiedy ta z białym znakiem jest brudna. Ma szare spodnie sięgające do czarnych butów.
Charakter:
Darvin jest dosyć cichą osóbką w realu, na pesterchumie nie ma też wielu przyjaciół - ale przez Internet jest wyjątkowo gadatliwy, jeśli uda się wkręcić go w rozmowę. Zawsze woli rozwiązania pacyfistyczne i te które nie wymagają przemocy. Utrzymuje powagę, ale jeśli się go wkurzy, to traci nad sobą panowanie i nie wiadomo wtedy czy śmiać się, czy płakać. Czasami lubi wrzucić coś lekko romantycznego, ale nie ma do kogo. Uwielbia komputery, anime, vaporwave, czatowanie, i jeszcze mnóstwo innych rzeczy, ale gdybym miał się o tym rozpisać, wyszłaby strona tak długa, jak przeciętna historia na jakimś PBFie. Chodzi mi o długą, nudną ścianę tekstu oczywiście. Nienawidzi za to raidów (kto nie wie co to raidy, już śpieszę z pomocą: Raidy t0 głupia, bezcel0wa i nigdy nie kończąca się walka p0legająca na spam0waniu serwerów, notek czy użyszk0dników użytk0wników, przejm0waniu serwera i mas0we bezcel0we ban0wanie. Zazwyczaj k0ńczy się to nieskończoną pętlą raidów, ale są ludzie którzy tylko banują k0nta służące do raidów i nie raidują w drugą str0nę.).
Relacje:
Na razie brak, bo nie chcę wpisywać relacji z kimś kogo nie znam :/
Inne:
- Obrazek Darvina to przerobiony obrazek Karkata, ale głowę, rogi i uśmiech narysowałem sam - cała reszta to trochę zmienione części Karkata, a wszystko ozdobione faktem, że wykonany on został w MS Paincie.
- Musiałem to pisać dwa razy, bo raz większość posta mi się skasowała.
Powrót do góry Go down
http://knuxfanwin8.github.io
 
Darvin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Homestuck RPG :: sKĄD WY BIERZECIE TE WSZYSTKIE INFORMACJE O NAS :: Karty Postaci-
Skocz do: